Apie mus

Nuo 1993 metų „ARMI SERVISAS“ tapo ADAM OPEL AG atstovu Lietuvoje.

1994 m. liepos 01d. Klaipėdos senamiestyje, Kurpių gatvėje, buvo atidarytas autosalonas. Tais pačiais metais Šermukšnių gatvėje pradėjo dirbti autoservisas.

Metams bėgant įmonė augo, vystėsi, stiprėjo, tapo žinoma. 1999 metais patogioje vietoje buvo pastatytas naujas autosalonas Šilutės plente, o 2003 metų pabaigoje, čia pat duris atvėrė naujas autoservisas. Čia mūsų esamiems ir būsimiems klientams sudarytos puikios sąlygos apžiūrėti, įvertinti, išbandyti norimą automobilį, o šiuolaikiškai įrengtame autoservise teikiamos kokybiškos automobilių techninio aptarnavimo, remonto, kėbulų remonto ir dažymo paslaugos.

Nuo 2002 metų „ARMI SERVISAS“ atstovauja YAMAHA kompaniją, kuri gamina motociklus, motorolerius, vandens motociklus, variklius ir t.t.
 
Nuo 2004 metų „ARMI SERVISAS“ atstovauja ir CHEVROLET automobilius Klaipėdoje.

Per visą savo veiklos laikotarpį UAB „ARMI SERVISAS“ buvo ir yra tarp lyderių savo veiklos srityje Klaipėdos krašte. Tikime, kad gerai organizuotą įmonės darbą, puikius OPEL ir CHEVROLET automobilius, YAMAHA produktus, atitinkamai įvertinsite Jūs – mūsų esami ir būsimi klientai.